SATIŞ

Doğru KOMBİ,KAZAN,BRÜLÖR,HİDROFOR,POMPA,DALGIÇ POMPA, SİRKÜLASYON POMPASI, seçimi sayesinde kullanım sırasında en ekonomik şekilde en etkin ısıtmayı sağlayabilirsiniz. Cihaz seçimi sırasında keşif talep ederek tavsiyelerimizi alabilirsiniz.

Tüm  marka ve modelleri için fiyat alabilir, uygun fiyat ve taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz.

En uygun fiyat ve ödeme koşullarını öğrenmeden kombi almaya karar vermeyin!

SERVİS

Bakımı yapılmamış, elektronik ve mekanik sorun oluşan cihazınız arızalanmış olabilir, yüksek yedek parça stoğu ve uygun servis ücretiyle cihazınızı tekrar çalışır hale gelmesi için hemen bizi arayın

Teknik Servis Hizmetini tecrübeli ve eğitimli kadrodan oluşan ekibimizi tercih edin.

Bizimle tüm kombi, tesisat, kazan, hidrofor ve brülör,dalğıç pompa, sirkülasyon pompası hakkındaki sorunlarınız için irtibata geçebilir. Uygun fiyat ve ödeme koşullarından  yararlanabilirsiniz.

BAKIM

Evlerimizde ve işyerlerimizde kullandığımız CİHAZLAR  aktif olarak çalıştıkları için senelik olarak uzman ekipler tarafından periyodik kombi bakımı yapılmalıdır.

Her sene soğuk kış günleri gelmeden önce yaptıracağınız periyodik  bakımı cihazınızın ömrünü uzatacağı gibi yakıttan tasarruf etmenize, cihazını daha güvenli çalışmasını ve daha düşük tüketim maliyeti ile daha fazla ısınma  elde edebilirsiniz.