Search
Close this search box.

Alim Teknik

Hakkımızda

Numaranızı Bırakın
Biz Sizi Arayalım !

Firmamız 1991 yılında Gaziosmanpaşa Alarko servisi olarak ısıtma sistemleri konusunda hizmete başlamıştır. Hali hazırda bütün markaların özel servislik hizmetini işinin ehli bilinçli teknisyenlerle siz değerli müşterilerimize ekonomik ve hızlı servis hizmeti vermeye devam etmektedir.

SERVİSİMİZ %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ HEDEFLER

Servis olarak ilk hedefimiz %100 müşteri memnuniyetidir. Cihazlarınızın uzun ömürlü olması için garanti süresi içinde veya dışında mutlaka periyodik bakımlar yapılmalıdır. Periyodik bakım hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişim kurun

TAMİR BAKIM SERVİSİ SÖZLEŞMESİ

Sürekli çalışanı cihazlarınız yılda en az bir defa olmak üzere mutlaka Teknik Servis tarafından kontrol edilmelidir. Bakım süreçleri cihazın kullanım süresiyle değişiklik gösterebilir.

Tüm markaların servisi cihazının doğru olarak ayarlanması optimal gaz kullanımını sağlar ve çevreye daha az zararlı atık gazın yayılmasını temin ederek çevre kirlenmesini önler. Daha az gaz gereksiniminden ekonomik kullanın olanakları yaratılmış olur. Cihaz optimal değerde ayarlanacağı için parçalar daha az aşınır ve cihaz daha uzun ömürlü olur. İyi bir teknik bilgiye sahip profesyonel Tüm markaların servis teknikerleri cihazınızın bakımını gerçekleştirir Sadece Tüm markaların yedek parçaları bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Çalışma saatlerimiz koşullara göre değişiklik göstermektedir acil arızalar durumunda 7/24 servis hizmetimiz mevcuttur tabi genel olarak saatlerimiz esnektir çoğu zaman 7/24 hizmet vermekteyiz

Haftanın 7 günü arıza durumunda servis hizmetimiz vardır pazar günleri dahil hizmet verilmekteyiz.

İşimiz standartlarındaki tüm belgelere sahibiz. Ekip arkadaşlarımızın yeterlilik belgeleri bulunmaktadır.

  1. Mesleki yeterlik belgeleri (Son Seviye)
  2. Usta öğreticilik belgesi
  3. Usta belgesi
  4. Kalfalık belgesi vs. belgelere sahibiz.

Tabi ki. Değişen parçaların durum ve şartlarına göre değişiklik gösteren koşullar çok önemli.  Bizim tarafımızdan değiştirilen parçalar için garanti ve kullanım süresi belirlenmektedir, yaptığımız tüm işlemler Alim Teknik garantisi altındadır.

Genel olarak tüm markalara hizmet veriyoruz.

Alim teknik marka ve modelinize göre arıza tespiti sonrasında garantili bir şekilde hizmet vermektedir. 

Bir çok marka için yeterlilik belgemiz bulunmaktadır.