Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım !

100%
Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti her hizmet dalında olduğu gibi bizim içinde en önemli konudur.

Neden Biz?

Ekonomik fiyat, hızlı servis ve tamamen müşteri odaklı çalışan firmamız kurulduğu günden bu yana kesintisiz hizmet sunmaktadır.
İş sonrası müşterilerimize en iyi desteği sunma garantisi veriyoruz.
Teknik Servis hizmetinin ne olduğunu biliyoruz.
Yaptığımız işler ile garantili hizmet sunuyoruz.
Faturalı çalışarak kurumsal hizmet sunuyoruz.

Hidrofor Servisi

Alim Teknik hayatınızı kolaylaştıran çözüm önerileri ile hidrofor bakım ve onarım hizmetleri ile kurumsal destek sağlamaya devam ediyor.

Brülör Servisi

Sektörde uzun yıllar boyunca güvenilir ve kaliteli işçilikle hizmet veren ekibimiz brülör servisinde olduğu gibi tamir ve bakımında da uzmandır.

Kombi Servisi

Şirketimiz bünyesinde çalışan tüm ustalarımız gerekli yetki belgelerine sahip ve profesyonel olarak hizmet vermektedirler..

Kazan Servisi

Yakıtın kimyasal enerjisinin yanma yoluyla ısıya dönüşmesini sağlayan kazanların bakımılarını yaptırmayı unutmayın.

Dalgıç Pompa Servisi

Ülkemizde en çok kullanılan yerli ve yabancı üretim tüm dalgıç pompa modellerinde yaşanabilecek arızalarda yanınızdayız.

Doğalgaz Brülörü Servisi

Brülör parçası için profesyonel çözümler sunan firmamıza brülör arızalarında gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz.

Mazot Bürülör Servisi

Deneyimli ustalarımızla iletişime geçerek mazot brülör bakım, onarım, yedek parça değişimi ve temizliği işlerini uygun fiyatlarla yaptırabilirsiniz.

Fuel oil Brülörü Servisi

Alim Teknik olarak tüm Fuel oil, brülör marka ve modellerinde bakım, onarım, temizlik ve yedek parça değişimi hizmetlerimiz vardır.

Buhar Kazanı Servisi

Isıtma sistemlerinde meydana gelebilecek arızaların tamiri ve kazan bakımı için hemen buhar kazanı servisi hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Kızgın Yağ Kazanı Servisi

Deneyimli firmamız sayesinde kızgın yağ kazanlarında bakım, onarım, yedek parça değişimi, montaj ve tamir gibi işlemleri yaptırabilirsiniz.

Katı Yakıtlı Kazan Servisi

Katı yakıtlı kazanlarını tamir ettirebilirsiniz. Her türlü marka ve modeldeki katı yakıtlı kazan için profesyonel servis hizmetimiz bulunmaktadır.

Su Pompası Servisi

Su pompası servisi, çeşitlerine göre bakım ve onarım hizmetlerinin gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Bu alanda deneyimli ve uzman kadromuzla daima yanınızdayız.

Su Deposu Servisi

Alim Teknik ailesi olarak sektörde yıllardır kaliteli hizmet veren firmamız su deposu bakım ve onarım işlemlerinde her zaman güvenebileceğiniz bir firma olmuştur.

Sürkilasyon Pompa Servisi

Kombi, şofben ve klima gibi iklimlendirme elemanlarında sirkülasyon pompasıyla ilgili problem yaşıyorsanız sizde firmamızı tercih edebilirsiniz.

Hidrofor Tesisat Servisi

Basıncın yetersiz kaldığı her yerde kendine kullanım alanı bulan hidrofor tesisat sistemlerinde karşılaşılan arızalar için deneyimli ekibimiz ile yanınızdayız.

Kuyu Pompası Servisi

Beden gücü ile açılan kısa mesafeli su kuyularında kullanılan pompalar için alternatif bakım, onarım ve temizlik hizmetleri sunmaktayız.

Kombi Arıza Servisi

Tüm marka ve model kombileriniz için bakım ve onarım hizmetlerinizi özel kombi servisimizden destek alarak çözüme kavuşturabilirsiniz.

Petek Temizliği

Petek temizliği hizmetlerimizden güvenle yararlanarak yıl boyunca peteklerinizden de en az kombiniz kadar yüksek verim alabilirsiniz.

Kombi Montaj Sevisi

Tüm kombi marka ve modelleri için özel kombi servisimizin uzmanları tarafından güvenli bir şekilde montajının yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Kombi Onarım Servisi

Kombi bakımı ve tamiri başta olmak üzere kombinizle ilgili birçok konuda uzman desteği alabileceğiniz servisimiz sektörün önde gelen firmalarından biri olmuştur.

Kombi Yedek Parça

Sizde Alim teknik Servisi ile çalışarak garantili yedek parça hizmetlerinden yararlanın. Uzun süre kombinizi verimli şekilde kullanın.

Şofben Servisi

Kurumsal güvencesi ile şofben arızalarında veya parça değişimlerine yönelik tüm hizmetler için Alim Teknik hizmetinizde.