Search
Close this search box.

Kombi Servisi

Kombinizde meydana gelecek her parça arızası için garantili yedek parça hizmetleri sunan firmamızdan kurumsal destek alarak kombinin en iyi performans ile çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Numaranızı Bırakın
Biz Sizi Arayalım !

Kombi Servisi

Kombi Servisi

Kombilerin uzun süre verili şekilde çalışmasını sağlamak için düzenli bakımlarının yapılması şarttır. Özel kombi servisi hizmetlerinden yararlanarak kombinizin markası ne olursa olsun uzun ömürlü ve verimli bir performans göstermesi sağlanmaktadır. Kombi bakım ve onarım hizmetlerimiz kapsamında sunduğumuz kurumsal hizmetler sayesinde kombinizin her zaman ilk günkü performansında çalışması ve olması arızalarda tamir işlemlerinin kolayca yapılması sağlanmaktadır.

Yaşam alanlarında en çok tercih edilen kombi markalarından olan E.C.A., Bosch, Valiant, Baymak, Demirdöküm, Viessmann gibi tüm markaların bakım hizmetleri ve tamir işlemlerinin yanı sıra montaj ve yedek parça desteğini de sağlamaya devam ediyoruz. Kombilerde meydana gelen arızaların büyük çoğunluğunun düzenli bakımlarının yapılmamasından kaynaklıdır. Vaillant kombi servisi başta olmak üzere tüm markaların bakım ve onarım hizmetlerinden yedek parça hizmetlerine kadar tüm ihtiyacınız olan sorunların çözümünde Alim Teknik her zaman kurumsal destek sunmaya devam ediyor.

Garantili Kombi Yedek Parça Servisi

Kombi tamirinde yedek parça tercihleri oldukça önemlidir. Kombinizin yeniden eskisi gibi en iyi performans ile çalışması ve uzun ömürlülüğün desteklenmesi için mutlaka yedek parça tercihlerinde garantili ve orijinal parçaların seçilmesi gerekecektir. Yedek parça tercihlerinde profesyonel destek sağlanması önemlidir. Düzenli bakımları aksatılan kombilerde çok sık ortaya çıkan parça arızaları yedek orijinal ve garantili parçalar ile değiştirilmesi halinde kombiler yine beklenen performans ile çalışacaktır.

Kombi yedek parça hizmetleri kapsamında en fazla arıza veren parçaların değişimlerinde parçanın kalitesi son derece önemlidir.

 • Türbin
 • Genleşme Tankı
 • Elektronik Aksam
 • Sirkülasyon Pompası
 • Üç Yollu Gruplar ve Vanalar vb.

Kombinizde meydana gelecek her parça arızası için garantili yedek parça hizmetleri sunan firmamızdan kurumsal destek alarak kombinin en iyi performans ile çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Kombi yedek parça hizmetlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli unsur parçaların kombi marka ve modeli ile tam uyum göstermesi. Özellikle parçanın garantili olması ve orijinal ya da uyumlu kaliteli ürünler olması gerecektir. Kurumsal kombi servisimizi tercih ederek yedek parça değişimlerinde de uzman desteğimizden güvenle yararlanabilirsiniz.  

Kombi Servisi Hizmetleri Nelerdir?

Kombi bakım ve onarım hizmetlerinin yanı sır kombinizle ilgili her konuda uzman desteğinden Alim Teknik güvencesi ile yararlanabilirsiniz. Kombi servisimizden alacağınız hizmetler daima kurumsal hizmet politikaları kapsamında gerçekleşmektedir. Kombi markası ve modeli ne olursa olsun tüm markalar için en güvenilir kombi servisi olarak uzman desteğimizden yararlanabilirsiniz. Zaman içinde farklı arızalar veren kombilerin bakım ve onarım hizmetlerinin yapılması olası arızaların önüne geçecektir.

Kombilerle ilgili her konuda uzman desteği alarak özel kombi servisimizden yararlanabileceğiniz hizmetlerden bazıları kısaca şunlardır:

 • Kombi Bakımı
 • Kombi Tamiri
 • Kombi Garantili Yedek Parça
 • Kombi Montajı

Kombinin uzun yıllar aynı performans ve verimlilikle çalışması için düzenli bir şekilde bakımlarının yapılması şarttır. Özellikle belirli dönemlerde yapılacak bu bakımlar sayesinde gelecekte ortaya çıkacak birçok maliyetli arızanın da önüne geçilmesi sağlanacaktır. Bu sayede kombinizin ömrü uzar ve sizi birçok dertten kurtarır.

eca kombi servisi arayışında olanalar başta olmak üzere diğer tüm kombi marka ve modellerinin tümü için özel kombi servisimiz profesyonel hizmet sağlamaktadır. Uzman kadro ve profesyonel çözüm önerileriyle tüm kombi arızalarından ve bakı hizmetlerinden yararlanmak için firmamızdan destek alabilirsiniz.  

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

Kombi bakımı farklı aşamalardan oluşur. Her bir aşamada kombinin birçok noktadan incelenmesi ve parça kontrollerinin yapılması sağlanacaktır. Öte yandan kombi ve petek temizliği de önemli bir faktörüdür. Yıl boyunca sorunsuz bir şekilde kombinizden en iyi verimi almak için bakımlarının aksatılmadan yapılması gerekecektir. Kombi bakımı için izlenecek adımlar farklılık gösterebilir.

Uzmanlar tarafından tavsiye edilen sürelerde kombi bakımlarının mutlaka yapılması önerilmektedir. Özellikle bakım hizmetlerinin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi için başlıca adımlar şunlardır:

 • Kombinin sıcak su ve kalorifer ısıtma durumları kontrol edilir.
 • Su sızdırmazlık durumuna bakılır.
 • Basınç ve diğer ayarlar kontrol edilir.
 • Kombinin içi açılarak tozlanma ve arıza durumları kontrol edilir.
 • Kombi içindeki elektrik bağlantı durumlarına bakılır vb.

Kombi bakımı sırasında parçalarda olası bir arıza tespit edilmesi halinde garantili yedek parçalar ile değişiminin yapılması gerekecektir. Bakım hizmetlerinde parça değişimi son derece önemlidir. Düzenli periyotlar ile kombi bakımları yapılması halinde kombinin çok daha uzun ömürlü olması sağlanmaktadır. Kurumsal kombi servisi hizmetlerinden yararlanarak bakım sürecinin profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Kombi Bakımı Yaptırmak Neden Önemlidir?

Kombi bakımının düzenli olarak tavsiye edilen süreler içinde yapılması kombinin verimli şekilde çalışmasının sağlanmasında son derece önemlidir. Yıl boyunca özellikle de soğuk kış günlerde sıcak su ve ısıtma problemlerinin ortaya çıkmaması için mutlaka tavsiye edilen sürelerde Alim Teknik gibi alanında uzman özel bir servis ile anlaşarak tüm kombi marka bakımlarının yaptırılmasını sağlayabilirsiniz. Bakımı yapılan kombiler ilerleyen dönemde beklenmedik kazalara davetiye çıkarmaktadır. Bakım hizmetleri ile düşük fiyatlara yapılacak bakımların aksatılması ile ilerleyen dönemde çok daha büyük masraflarla karşılaşılması mümkündür. Bu sorunun ortadan kalkması için düzenli kombi bakımının yapılması gerekecektir.

Kombi bakımın yaptırmak ayrıca cihazın ömrünü de uzatacak önemli bir unsurdur. Uzun süre verimli bir şekilde çalışmasını sağlamak için düzenli bakım şarttır. Bu sayede hem doğaya etkileri azalacak hem de bütçenizi yormadan güvenle kombinizin düzgün çalışmasını sağlayabilişiniz. Kombi bakımı gerekli mi sorusunun yanıtını veren birçok uzman mutlaka bu bakımların yapılması önermektedir.  

Kombi Bakımı Ne Zaman Yapılır?

Kombi bakımının yılda en az bir kere yapılması gerektiği aktarılmaktadır. Konuya ilişkin uzmanların tavsiyeleri ise yılda bir defa sonbaharda ya da yaz aylarının başlarında kombilerin, kombi servisleri tarafından yapılması gerektiği aktarılmaktadır. Bu konuda belgeli ve kurumsal firmamızdan destek alarak uygun zamanda kombi bakımlarınızı üstlenmeye devam ediyoruz. Bakımı yapılmayan kombilerin zaman içinde birçok sorunla karşılaşacağı için tavsiye edilen sürelerde bakımlarının profesyoneller tarafından yapılması şarttır.

Kombi Arıza Servisi Fiyatları Ne Kadar?

Kombilerin zaman içinde özellikle bakımlarının yapılmaması halinde birçok farklı arıza ile karşılamaları mümkündür. Bu arızalar çoğu zaman ekran belirli bir kod belirmesi ile kaynağı göstermektedir. Ancak arızalar birbiri ile bağlantılı olabilir. Bu nedenle mutlaka uzman görüşünün alınması gerekecektir.

 • Montaj ve kurulumdan kaynaklanan arızalar,
 • Tesisat su bancı,
 • Kullanıcı kaynaklı hatalar,
 • Düşük voltaj sorunları vb.

Yaygın olarak görülen kombi arızalarının çözümünde uygulanacak çözümlere göre ücretler farklılık göstermektedir. Yoğuşmalı kombi arızaları veya diğer tüm arızalar ve bakımlar için müşteri odaklı hizmet anlayışı ile en makul ücretler sunulacaktır. Kurumsal hizmet politikaları ve piyasa koşullarına göre hesaplanan ücretler her bütçe için uygun avantajlara sahiptir.

Kurumsal Kombi Servisi Hizmetleri

Sektör deneyimi ve uzmanlığı sayesinde tüm kombi marka ve modelleri için kurumsal bakım ve onarım hizmetleri alabileceğiniz Alim Teknik, kombinizle ilgili her konuda destek vermektedir. Montajdan bakım hizmetlerine, garantili yedek parçadan tamire kadar yaşadığınız sorunların çözümünde profesyonel destek alabilirsiniz. Kombi servisi olarak kurumsal tüm hizmetlerimiz ayrıca en uygun fiyat avantajlarına sahiptir.  

Sıkça Sorulan Sorular

Servis ekibimizin adresinizde arıza tespiti yapabilmesi için gereken min. ücret alınır,

Ancak arıza tespiti sonrasında işçilik veya parça değişimi gereken konularda müşterilerimizin işi onaylaması durumunda servis ücreti alınmayacaktır.

Çalışma saatlerimiz koşullara göre değişiklik göstermektedir acil arızalar durumunda 7/24 servis hizmetimiz mevcuttur tabi genel olarak saatlerimiz esnektir çoğu zaman 7/24 hizmet vermekteyiz

Haftanın 7 günü arıza durumunda servis hizmetimiz vardır pazar günleri dahil hizmet verilmekteyiz.

İşimiz standartlarındaki tüm belgelere sahibiz. Ekip arkadaşlarımızın yeterlilik belgeleri bulunmaktadır.

 1. Mesleki yeterlik belgeleri (Son Seviye)
 2. Usta öğreticilik belgesi
 3. Usta belgesi
 4. Kalfalık belgesi vs. belgelere sahibiz.

Tabi ki. Değişen parçaların durum ve şartlarına göre değişiklik gösteren koşullar çok önemli.  Bizim tarafımızdan değiştirilen parçalar için garanti ve kullanım süresi belirlenmektedir, yaptığımız tüm işlemler Alim Teknik garantisi altındadır.

Genel olarak tüm markalara hizmet veriyoruz.

Alim teknik marka ve modelinize göre arıza tespiti sonrasında garantili bir şekilde hizmet vermektedir. 

Bir çok marka için yeterlilik belgemiz bulunmaktadır.